راهنمای خرید نسپرسوساز

 

اگر از طرفداران نوشیدنی‌های مبتنی بر اسپرسو هستید، اما نمی خواهید زیاد هزینه کنید و دوست دارید مانند یک باریستا در خانه خود اسپرسو درست کنید، نگران نباشید چون راه حل ان خرید نسپرسوساز می باشد . از زمان راه‌اندازی در سال 1986،  شرکت نسپرسو سوئیسی طیفی از دستگاه‌های نسپرسوساز خودکار شیک را برای خانه توسعه داده است که از سیستم اختراع شده مبتنی بر کپسول استفاده می‌کنند. فقط کافی است قهوه مورد علاقه خود را انتخاب کنید، کپسول را در دستگاه قرار دهید و  یک نوشیدنی در عرض چند ثانیه خواهید داشت.

اما با بیش از دوجین دستگاه نسپرسو مختلف در حال حاضر در بازار، دانستن اینکه چه چیزی بخرید می‌تواند دشوار باشد. ما در ایرانوکالا بهترین مدل‌های موجود در بازار را جمع‌آوری می‌کنیم و قبل از ارزیابی سهولت استفاده، زمان دم کردن، قوام، طعم و سطح صدا را بررسی می‌کنیم. در آخرین آزمایش؛ بیش از 20 دستگاه اسپرسوساز را در آزمایشگاه جمع آوری کرده و بیش از 60 فنجان اسپرسو را دم کردند. اگر دستگاه دارای کف کننده شیر بود، آن را با شیرهای بدون چربی و جو دوسر تست کردند.

30 سال پیش، غول جهانی قهوه، نسپرسو، تصمیم گرفت دستگاهی بسازد که عاشقان قهوه را قادر می‌سازد تا اسپرسوی عالی را در خانه دم کنند. بنابراین، با استفاده از یک رویکرد نوآورانه که شامل مقادیر از پیش تقسیم شده بود، دستگاه نسپرسوساز را در سال 1986 منتشر کرد.

دستگاه های کپسول قهوه راه حلی مناسب و بدون آشفتگی برای دم کردن قهوه های کوتاه و بلند با یا بدون شیر بخارپز هستند. انواع مختلفی از کپسول قهوه وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

نسپرسو رویکردی مدرن به فناوری، طراحی و روش‌های فروش دارد. این برند مغازه‌ای ندارد – «بوتیک‌هایی» دارد که در آن به مشتریان درگیری تجربی در هنر پشت ترکیب‌های قهوه از سراسر جهان ارائه می‌شود.

اما بهترین دستگاه های نسپرسوساز در حال حاضر برای خرید کدامند؟ این مقاله قصد دارد با ارائه اطلاعاتی برای کمک به فرآیند خرید، پاسخ این سوال را به شما بدهد. راهنمای خرید عواملی مانند ظرفیت مخزن اب و کپسول، ابعاد، سطح فشار در میله‌ها و اطلاعات گارانتی را به عنوان برخی از عناصری که هنگام خرید دستگاه نسپرسو باید در نظر بگیرید، بیان می‌کند. قبل از اینکه متعهد به خرید شوید، باید مشخص کنید که چه نیازهایی برای قهوه دارید تا شانس خود را برای به دست آوردن بهترین محصول با ارزش به حداکثر برسانید.

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

برای پیدا کردن نسپرسوساز مورد علاقه خود آماده اید؟

بهترین دستگاه های نسپرسوساز سال   1401 یا 2022 

نسپرسوساز VertuoPlus

مثبت 
 • عملیات بدون خطا
 • قهوه و اسپرسو درست می‌کند.
 • تشخیص خودکار نوع کپسول

منفی

 • فقط با غلاف های Vertuo سازگار است.
 • شامل دستگاه کف ساز شیر نیست.
برنده واضح ما، نسپرسوساز VertuoPlus ، دقیقا همان چیزی است که در یک دستگاه قهوه کپسول به دنبال آن هستیم. با روش دم کردن سانتریفیوژ VertuoLine، قهوه با کف کرم در بالای آن بیرون  می آید، یک تجربه واقعا لوکس و فناوری پیشرفته که  پشت این قهوه ساز است باعث می شود اسپرسو غلیظ و معطر درست شود – سر دستگاه به کپسول‌ها در مرکز و اطراف لبه‌ها نفوذ می‌کند و به آب اجازه می‌دهد تا در دهانه مرکزی وارد شود و از 20 سوراخ لبه عبور کند و فعل و انفعال و فشار قهوه آسیاب شده را به حداکثر برساند. همچنین کپسول های اسپرسو را دم می‌کند تا بتوانید اسپرسو، اسپرسو دوبل و قهوه معمولی درست کنید.

برخلاف بسیاری از نسپرسوسازهای دیگر، نسپرسوساز VertuoPlus طراحی جمع و جور آن را آسان می‌کند تا آن را روی میز یا فروشگاهی که فضا محدود است نگه دارید. دارای مخزن آب 1.7 لیتری است که می‌توان به راحتی به بیرون آورد. سر مخزن کپسول با یک بالابر سبک باز می‌شود، متفاوت از نسپرسوسازهای سنتی Keurig که اغلب به فشار اجباری نیاز دارند و در نتیجه احتمال سایش و پارگی را افزایش می دهند.

این دستگاه همچنین می‌تواند غلاف‌های قهوه مصرف‌شده را به‌طور خودکار در یک ظرف مخفی خارج کند و با بیرون آوردن دستی غلاف‌ها، از سوختن نوک انگشتان شما جلوگیری کند.

انتخاب ما برای بهترین دستگاه اسپرسوساز به طور کلی، VertuoPlus کاملا ویژگی ها، قیمت و طراحی را متعادل می‌کند و آن را به بهترین دستگاه نسپرسوساز برای اکثر افراد تبدیل می‌کند. از آنجایی که بخشی از VertuoLine است، می‌تواند هم قهوه و هم اسپرسو درست کند و از بارکد روی هر کپسول مخصوص طراحی شده برای دم کردن قدرت و حجم مناسب در هر بار استفاده می‌کند. از بین پنج نوع نوشیدنی، از جمله اسپرسو، اسپرسو دوبل، گران لونگو، ماگ و آلتو انتخاب کنید.

در آزمایش‌ها هر فنجان قهوه گرم و گرد با کرمی مجلل و غلیظ بیرون آمد. ما همچنین دوست داریم که موقعیت مخزن آب را بتوان برای هر اندازه فضای پیشخوان جابجا کرد و درب آن با یک لمس اهرم باز و بسته شود. این یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین دستگاه‌های نسپرسو است و می‌توان آن را با دستگاه کف‌ساز شیر Aeroccino این برند – بهترین دستگاه کف‌ساز شیر که آزمایش شده – برای یک تجربه کامل قهوه ترکیب کرد.

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

نسپرسوساز کرتیستا پلاس

مثبت
 • اسپرسوی خامه ای و پر ملات
 • طراحی زیبا
 • کف کننده شیر یکپارچه
 • دستگاه ترکیبی با 8 انتخاب نوشیدنی و تنظیمات قابل تنظیم
 • بسیار سریع فقط در 3 ثانیه گرم می شود
 • سیستم تمیز کردن خودکار

منفی

 • زمان دم کردن تا حدودی زیاد است.
 • فقط می توان از کپسول های خط اصلی استفاده کرد
 • یکی از گران‌ترین دستگاه‌های نسپرسو

 

اگر محدودیت بودجه ندارید و از لاته لذت می‌برید، نسپرسوساز Creatista Plus یک گزینه عالی است.

یکی از بارزترین ویژگی‌های نسپرسوسازهای Creatista، ظاهر فوق‌العاده آن است. منحنی های براق و لهجه های کرومی درخشانی دارد که یادآور اسپرسوسازهای دستی است. این به عنوان بخش مرکزی در هر پیشخوان آشپزخانه عالی به نظر می‌رسد.

با این حال، فراتر از زیبایی شناسی چشمگیر، این دستگاه نیز عملکرد خوبی دارد. از پمپ 19 باری برای دم کردن اسپرسو، لانگو و ریسترتو استفاده می‌کند. همچنین هشت گزینه از پیش تعیین شده قهوه مبتنی بر شیر، از جمله کافه لاته، کاپوچینو، فلت وایت، لاته ماکیاتو وجود دارد.

همچنین یک نازل بخار تعبیه شده است که به شما فرمان کامل کف کردن شیر را از طریق LCD ارائه می‌دهد. همچنین هشت سطح تنظیمات کف متنی و 11 تنظیم درجه حرارت برای شیر وجود دارد. این یک پله بالاتر از Lattissima Pro است زیرا بهترین کاپوچینو یا لاته را از سیستمی که از کپسول های نسپرسو استفاده می‌کند تولید می‌نماید.

یک المنت ترموجت وجود دارد که تضمین می‌کند دستگاه در زمان گرم شدن 3 ثانیه به دمای عالی برسد. پس از اتمام دم کردن، بخار داغ به طور خودکار دستگاه کف ساز شیر را استریل می‌کند.

تنها نقطه ضعف آن هزینه است – این گران‌ترین نسپرسوساز است. با این حال، اگر می‌خواهید در طول زمان در هزینه خود صرفه‌جویی کنید اما نمی خواهید یک دستگاه نسپرسوساز درجه یک بخرید، این نسپرسوساز می تواند مناسب باشد.

نسپرسوساز Creatista برخی از ویژگی های مهم را ترکیب می‌کند – و در حین انجام این کار عالی به نظر می رسد.

این از قبل با تعدادی گزینه دم کردن برنامه ریزی شده است، اسپرسو مستقیم، لانگو و ریسترتو. مخلوط کردن این ها با شیرهای مختلف به این معنی است که می‌توانید ده ها نوشیدنی ویژه درست کنید. همه اینها با کپسول های اورجینال نسپرسو امکان پذیر است.

علاوه بر این، کراتیستا در مورد کف کردن شیر به خوبی مجهز است. این دستگاه با هشت سطح بافت مختلف و 11 تنظیم دمای مختلف تنظیم شده است. این باعث می‌شود که برای هر کسی که می‌خواهد انواع آماده‌سازی شیر را کشف کند، انتخابی عالی است.

این دستگاه می تواند کارهای زیادی انجام دهد، اما ما آن را به عنوان آخرین انتخاب خود در درجه اول به دلیل قیمت بلندپروازانه اش رتبه بندی می‌کنیم. از آنجایی که Creatista بسیار خوب ساخته شده است، اگر به نظر می رسد همان چیزی است که به دنبال آن هستید، قیمت آن لزوما نباید شما را بترساند – ساختار عالی، آن را به یک خرید هوشمند تبدیل می‌کند. اما اگر به این ویژگی های دقیق نیاز ندارید، قطعا گزینه های مقرون به صرفه تری وجود دارد.

Creatista Plus با طراحی کلاسیک فولاد ضد زنگ و کاراف مکمل، مانند یک ماشین پیشرفته به نظر می‌رسد – و ویژگی های مطابقت دارد. نازل بخار یکپارچه برای کف کردن شیر برای تهیه لاته و سایر نوشیدنی ها عالی است و منوی LCD به شما امکان می‌دهد از بین تنظیمات مختلف دما و شیر انتخاب کنید.

از آنجایی که creatista Plus متعلق به خط اصلی است، در هنگام دم کردن (به لطف 19 بار فشار) بلندتر از VertuoPlus است و با غلاف های VertuoLine یا درست کردن قهوه معمولی کار نمی‌کند. همچنین یکی از گران‌ترین مدل‌های نسپرسو موجود است. اما اگر عاشق لاته‌های خود هستید و می‌خواهید اسپرسویی خوشمزه را از یک دستگاه زیبا تهیه کنید، ارزش توجه شما را دارد.

این دستگاه به چند دلیل جایزه انتخاب برتر ما را در بین بهترین بررسی های دستگاه نسپرسوساز را دریافت می‌کند. برای علاقه مندان به کافی شاپ که بودجه کمی ندارند بسیار مناسب است. آنها آن را Creatista نامیده اند زیرا باریستاهای مشتاق می‌توانند خلاقیت های بی پایانی با این دستگاه داشته باشند!
Nespresso & Breville واقعا با این دستگاه به موفقیت رسیدند و اگر به دنبال چیزی هستید که تا حد امکان به یک قهوه‌بار نزدیک باشد بدون اینکه مجبور باشید برای یک دستگاه اسپرسوساز کامل هزینه کنید، Creatista Plus بهترین دستگاه نسپرسو برای شماست.

برنده جدید ما در گردآوری کپسول قهوه، کریستیتا پلاس است که با طراحی بصری، ظاهر شیک، و اسپرسوی خوشمزه خود تحت تاثیر قرار داد.

این نسپرسو تنها دستگاهی بود که ما آزمایش کردیم و برای راه اندازی آن نیازی به خواندن دفترچه راهنما نداشت. هنگامی که به برق وصل شد، صفحه نمایش هوشمند به سرعت توجه من را به خود جلب کرد و من را طی مراحل درست راهنمایی کرد تا دستگاه را آماده کنم. این مدل Creatista Plus تمام جنبه‌های یک نسپرسوساز کاربرپسند را دارد که دستگاه قدیمی فاقد آن است؛ طراحی براق، دکمه‌های لمسی بصری و اندازه مناسب برای میز.

این مدل چندین گزینه دم کردن را ارائه می‌دهد. برای اسپرسو، می‌توانید بین اسپرسو و لانگو که در ایتالیایی به معنای “بزرگ” است، یکی را انتخاب کنید. برای نوشیدنی های قهوه، می‌توانید سفید مسطح، کاپوچینو و لاته را انتخاب کنید. سپس دستگاه از شما می‌خواهد که دمای شیر را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که هر بار یک فنجان کامل کف می کند. هر شات که پمپ می‌کردیم با کرم قهوه‌ای روشن و کف‌آلود در بالای آن بیرون می‌آمد، و کف‌کننده شیر نیز شگفت‌انگیز بود.

علاوه بر این، از آنجایی که ابتدا شات را درست می‌کنید و سپس شیر را جداگانه شروع می‌کنید، استفاده از Creatista Plus شبیه فرآیند کار با یک اسپرسوساز معمولی است که برای کاربران معمولی دستگاه اسپرسوساز مانند من عالی است. پمپ بخار نیز پس از هر بار استفاده خود تمیز می‌شود و به طور خودکار وارد تمییزکاری داخلی می شود. دارای بزرگترین مخزن آب این گردآپ با 1.5 لیتر است. هر شات اسپرسو حاوی حدود 1.6 اونس است، بنابراین قطعاً نیازی به پر کردن مکرر مخزن نیست.

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

5- نسپرسوساز Vertuo Next

مثبت
 • قهوه و اسپرسو درست می‌کند.
 • ساخته شده از مواد بازیافتی
 • تشخیص خودکار نوع کپسول
 • سازگار با بلوتوث

منفی

 • فقط با کپسول‌های Vertuo سازگار است.
 • شامل دستگاه کف ساز شیر نیست.

این مدل نسپرسوساز قادر است پنج سبک مختلف نوشیدنی قهوه (اسپرسو، اسپرسو دوبل، آلتو، ماگ و گران لونگو) را از مجموعه ای از کپسول های Vertuo در اندازه های مختلف تولید کند. این کپسول‌ها نسبت به غلاف‌های استاندارد نسپرسو حاوی قهوه آسیاب‌شده بیشتری هستند، بنابراین اگر دوست دارید یک قهوه بزرگ‌تر داشته باشید، این سیستمی است که باید دنبال کنید. همانطور که پلاس اسپرسوهای شگفت انگیزی را با کرمی عمیق و باورنکردنی تولید می کند، در این مدل نیز همینطور است.

واضح ترین تفاوت بین نکست و پلاس سیستم بارگیری کپسول است. در جایی که Vertuo Plus دارای یک درب کپسول موتوری درخشان است که استفاده از آن لذت بخش است، این یکی از یک سیستم ضامن و بالابر بسیار ساده استفاده می‌کند که به هیچ وجه قابل لمس نیست. در واقع، اهرم برای قفل و باز کردن آنقدر سفت است که نمی‌توانید کار را تنها با یک دست انجام دهید بدون اینکه کل دستگاه روی پایه آن جابجا شود. برای استفاده موثر از آن، باید با یک دست روی دریچه فشار دهید و با دست دیگر اهرم را بلغزانید. به عبارت دیگر، اگر قدرت زیادی در دستان خود ندارید، این نسپرسوسازی نیست که باید به دنبال آن بروید.

Vertuo Next همچنین دارای یک مخزن آب کوچکتر است (1.1 لیتر در برابر مخزن 1.8 لیتری بسیار بزرگتر پلاس) و مخزن را نمی‌توان به دو طرف واحد اصلی منتقل کرد، همانطور که می‌توان با پلاس انجام داد. همانطور که گفته شد، Next 10 سانتی متر کوتاه‌تر از Plus است. هر دو دستگاه یک سطل کپسول استفاده شده در اندازه یکسان دارند – در کل 10 عدد. به همین دلایل پلاس خرید بهتری دارد، زیرا دارای مخزن بزرگتر و پرکننده کپسول اتوماتیک است.

جدیدترین نسخه VertuoLine، Vertuo Next یک نسپرسوساز و اسپرسوساز شیک است که از 54 درصد مواد بازیافتی ساخته شده است و اگر می‌خواهید یک فنجان قهوه از تلفن خود تهیه کنید، اتصال بلوتوث را ارائه می‌دهد. از نظر عملکردی بسیار شبیه به VertuoPlus است، اما طراحی باریک‌تر، مخزن آب کمی کوچک‌تر دارد و می‌تواند 18 اونس قهوه به سبک پوره‌اور، علاوه بر سه اندازه کوچک‌تر قهوه و هر دو نوع قهوه اسپرسو و لانگو درست کند.

از آنجا که بخشی از VertuoLine است، این مدل از بارکد روی هر کپسول مخصوص طراحی شده برای دم کردن قدرت و حجم مناسب در هر بار استفاده می‌کند و کرم ضخیم‌تری نسبت به آنچه از دستگاه‌های اصلی دریافت می‌کنید تولید می‌کند.

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

4- نسپرسوساز گرن لاتیسما

مثبت
 • آسان برای استفاده
 • کف کننده شیر یکپارچه
 • 9 دکمه نوشیدنی از پیش تنظیم شده

منفی

 • تمیز کردن کفگیر شیر سخت است
 • ناسازگار بین نوشیدنی ها

Gran Lattissima میان طراحی شیک و کاربردی VertuoPlus و ویژگی‌های پیچیده‌تر سری Creatista، نسپرسوسازی یهتر است. دارای یک کف شیرساز یکپارچه با یک پارچ داخلی و مدرن که می‌توان آن را جدا کرد و در یخچال نگهداری کرد. می‌توانید از میان 9 پیش‌تنظیم در پنل بالایی انتخاب کنید: ریسترتو، اسپرسو، لانگو، کاپوچینو، لاته ماکیاتو، فلت وایت، کافه لاته، شیر داغ و فوم داغ.

در آزمایش، متوجه شدیم که Gran Lattissima تا حدودی بین نوشیدنی‌ها ناسازگار است و تمیز کردن کف‌ساز شیر به سختی انجام می‌شود. اما با از پیش تنظیم های ساده و با قیمت پایین تر از سری Creatista، گزینه مناسبی برای مبتدیانی است که واقعا کاپوچینو و لاته خود را با فشار دادن یک دکمه می‌خواهند.

Gran Lattissima یک دستگاه فوق العاده برای کسانی است که از لاته لذت می‌برند. این دستگاه تمام سهولت استفاده Vertuo Plus را فراهم می‌کند، اما به شما امکان می‌دهد مانند کریتیستا لاته و کاپوچینو درست کنید.

این دستگاه نسپرسو دارای کف کننده شیر یکپارچه است تا بتوانید قهوه خود را به بهترین شکل بخارپز کنید. بعلاوه، با گزینه های از پیش تعیین شده بخارپز کردن شیر، مشکلی در تهیه تمام نوشیدنی های مورد علاقه خود نخواهید داشت، از جمله: اسپرسو، کاپوچینو، فلت وایت، لاته، شیر با قهوه، شیر داغ، فوم داغ

تنها نقطه ضعف این دستگاه این است که نمی توانید یک قوری قهوه دم کنید. با این حال، این فقط به این معنی است که شما باید به جای یک دستگاه، روی دو دستگاه نسپرسو باورنکردنی سرمایه گذاری کنید!

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

3- نسپرسوساز Inissia

مثبت

 • قهوه های قابل تنظیم
 • مقرون به صرفه و جمع و جور
 • سطل اشغال کپسول های استفاده شده بزرگ

منفی

 • ظرفیت مخزن کپسول محدود
 • گزینه های قهوه محدود

این مدل یک نسپرسوساز فوق العاده ابتدایی است. Inissia از  کپسول‌های اورجینال استفاده می‌کند و در کل انتخاب ما به عنوان «بهترین دستگاه نسپرسو کم هزینه» است. ما فکر می‌کنیم که از قابل اعتماد بودن آن و اینکه چقدر طراحی باریک آن می تواند در هر آشپزخانه ای جا بیفتد لذت خواهید برد.

از آنجایی که اینیسیا از کپسول های اورجینال استفاده می‌کند، انتخاب خوبی برای کسانی است که از قبل می‌دانند چه نوع نسپرسویی را دوست دارند. با یک سیستم کنترل ساده و یک دیگ بخار سریع، این دستگاه ناامید نخواهد شد.

Inissia را به عنوان یک انتخاب عالی برای مکان های دشوار در نظر بگیرید. به عنوان مثال، رویکرد بدون مزخرف مکمل یک دفتر شلوغ است. اگر نسپرسوسازی بخرید که توسط بچه ها یا افراد مسن استفاده شود، سادگی بسیار مفید خواهد بود.

نسپرسو اینیسیا یک دستگاه مبتدی پسند با برچسب قیمتی جذاب است. با این حال، همچنان دارای یک پمپ 19 باری است که می‌تواند اسپرسوهای مرغوب مانند سایر سازندگان نسپرسو را بسازد.

استفاده از این نسپرسوساز بسیار ساده است. آن را روشن می‌کنید و بعد از 30 ثانیه آماده دم کردن است. به لطف سیستم گرمایش سریع، قهوه صبح خود را در عرض ۲ دقیقه می نوشید. گزینه های اسپرسو یا لانگو وجود دارد که هر کدام با یک دکمه فاصله دارند. یک ترفند بسیار خوب در سینی قطره چکان نیز وجود دارد، که برای اجازه دادن به لیوان های بزرگتر جمع می‌شود. پس از اتمام دم کردن، ویژگی صرفه‌جویی در انرژی پس از 9 دقیقه به طور خودکار خاموش می‌شود.

مخزن آب نسپرسو اینیسیا در قسمت کوچکی قرار دارد و تنها 24 اونس است. با این حال، این هنوز به اندازه کافی بزرگ خواهد بود که 8 تا 10 فنجان بسازد. در همین حال، ظرف کپسول استفاده شده 11 غلاف را در خود جای می‌دهد، به این معنی که برای استفاده منظم نیازی به تخلیه روزانه آن نخواهید داشت.

نسپرسوساز Inissia یک دستگاه با کیفیت بالا است که به دلیل کاربر پسند بودن شهرت دارد و به کاربران امکان سفارشی سازی قهوه و اسپرسوهای خود را می‌دهد. این دستگاه جمع و جور مقرون به صرفه می‌تواند به راحتی خانه ای در آشپزخانه، خوابگاه یا کمپینگ پیدا کند.

Inissia حاصل طراحی و ساخت ایتالیایی معروف جهانی است. کیفیت دستگاه تضمین شده است، با طراحی سیاه و سفید خنثی و صاف که به روتین قهوه صبحگاهی شما حس کلاسیکی می‌بخشد. قهوه ای که توسط این دستگاه تولید می‌شود، با کیفیت باریستای درجه یک است که شما را به راه اندازی کافی شاپ در داخل خانه خود وادار می کند. این دستگاه می‌تواند اسپرسو یا قهوه درست کند که اکثر نیازهای اولیه نسپرسو را تامین می‌کند.

Inissia از فن آوری آنها با گرم شدن سریع استفاده می‌کند که اجازه می‌دهد قهوه را در کمتر از یک دقیقه از لحظه ای که دکمه کار می‌کند درست شود. در حالی که این محصول کندتر از محصولات رقیب است، اما جایگزین سریع‌تری برای انواع دیگر فرآیندهای قهوه است. این دستگاه همچنین دارای فناوری صرفه‌جویی در انرژی برای کاهش استفاده در حین کار است. دستگاه به طور خودکار 9 دقیقه پس از عملیات خاموش می‌شود.

Inissia دارای یک ظرف کپسول استفاده شده بزرگ است که می‌تواند تا 11 کپسول استفاده شده را در یک زمان ذخیره کند. این ایده‌آل برای کسانی است که می‌توانند با حذف مداوم فیلترها در انواع دیگر دستگاه‌های قهوه، آن را به تعویق بیاندازند. Inissia برای حداکثر راحتی قهوه طراحی شده است. عمل توقف دستی جریان همچنین به شما این امکان را می‌دهد که میزان قهوه مورد نظر خود را به صورت دستی کنترل کنید. این ویژگی در بسیاری از نسپرسوسازهای  دیگر یافت نمی‌شود و یک ویژگی سفارشی سازی عالی است.

با ابعاد 12* 32.1 23 سانتی متر و وزن 2.4 کیلوگرم، به یک نسپرسوساز جمع و جور می رسد. اگر فضای محدودی دارید و بودجه کمی دارید عالی است.

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

مثبت

 • کفشیرساز توکار.
 • دکمه های 6 لمسی
 • سینی قطره ای کشویی برای اندازه های مختلف لیوان.
 • گرمایش سریع.
 • رسوب زدایی آسان

منفی

 • فقط با غلاف های اصلی نسپرسو کار می کند.
 • دستگاه گران قیمت.

به لطف این دستگاه خوش ساخت،  طعم نوشیدنی های قهوه با کیفیت کافه در خانه خود لذت ببرید. این دستگاه دارای کف‌کننده شیر پیشرفته است با فوم خامه‌ای ماندگار است که برای تمام نوشیدنی‌های شما مناسب است.

همراه با 6 دکمه لمسی برای تهیه نوشیدنی های مختلف بر پایه قهوه و حتی می‌توانید شیر داغ را برای دستورهای مختلف سرو کنید. سینی قطره ای کشویی به شما این امکان را می‌دهد که بسته به نیاز خود از لیوان ها در اندازه های مختلف استفاده کنید. دکمه ها برای دیده شدن در هر شرایط نوری روشن می‌شوند.

به لطف پمپ فشار بالا، قهوه در چند ثانیه آماده می‌شود. قرار دادن کپسول ها آسان است و دستگاه به سرعت قهوه خوشمزه شما را دم می‌کند.

دستگاه زمانی که نیاز به رسوب زدایی دارد به شما اطلاع می‌دهد و لوله رسوب زدایی این فرآیند را آسان می‌کند. با این حال، این دستگاه فقط با غلاف های اصلی نسپرسو کار می‌کند، بنابراین تطبیق پذیری محدودی دارد. همچنین قیمت آن نسبت به مدل های دیگر بیشتر است.

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

1- نسپرسوساز atelier

مثبت

 • کف کردن اتوماتیک شیر
 • می تواند نوشیدنی های گرم و سرد درست کند
 • طیف وسیعی از قهوه
 • یک لیوان همراه دستگاه

منفی

 • استفاده از آن با لیوان های خود دشوار است

آتلیه نسپرسو که نسبتا گران‌ترین و آسان‌ترین استفاده با کپسول خود نسپرسو است، دستگاه نسپرسوساز خوبی است. گنجاندن ان دراین لیست به این دلیل است که این دستگاه می‌تواند شیر گرم و سرد را در یک فنجان درست کند و طیف گسترده ای از نوشیدنی ها را ارائه دهد که می‌توان با حداقل آشفتگی درست شود.

اگر از طرفداران روش کف کردن شیر نسپرسو آئروچینو هستید، اما ترجیح می‌دهید این کار به صورت خودکار انجام شود و تمیز کردن آن آسان تر باشد، آتلیه نسپرسو می‌تواند برای شما مناسب باشد. این دستگاه نسپرسوساز کپسول اورجینال، شیر را مستقیما در لیوان بخار کرده و هم می زند و پس از آن قهوه به آن اضافه می کند. با قابلیت تهیه نوشیدنی‌های سرد و گرم، می‌تواند دستور العمل‌های عالی ایجاد کند.

عمیق اما نه به خصوص عریض، آتلیه نسپرسو بسیار شبیه سایر دستگاه های نسپرسوساز این شرکت است، اما چند نشانه وجود دارد که نشان می دهد این نسپرسوساز متفاوت است. به بالا نگاه کنید و به جای چند دکمه برای سرو اسپرسو، 9 دکمه دستور وجود دارد.

به طور کلی، این دستگاه می تواند قهوه نسپرسو معمولی: لانگو، اسپرسو و ریسترتو درست کند. نوشیدنی های داغ: فوم داغ، لاته ماکیاتو، کاپوچینو و موکا. حتی می تواند نوشیدنی های سرد درست کند: فوم سرد و فراپه سرد.

این امر به دلیل کف‌کننده شیر امکان‌پذیر است، که بخار داغ را با همزن متصل به مغناطیسی ترکیب می‌کند، که می‌تواند در محفظه ذخیره‌سازی پشت مخزن آب پنهان شود.

مزیت استفاده از atelier این است که می‌توان از آن برای کف کردن شیر سرد استفاده کرد، درست مانند نسپرسو آئروچینو معمولی و آئرولاته. هنگامی که آتلیه به شیر داغ نیاز دارد، بخار را به شیر تزریق می‌کند و سپس آن را هم می زند.

مانند یک دستگاه نسپرسوساز معمولی، استفاده از آتلیه آسان است. فقط کافی است کپسول را داخل نسپرسوساز در بالا قرار دهید، فنجان یا لیوان انتخابی خود را زیر آن بزارید و دکمه دستور سرو را فشار دهید.

یک مخزن آب 1 لیتری در پشت وجود دارد که برای پر کردن آسان به سادگی بلند می‌شود. با توجه به اینکه دستگاه های نسپرسو از مقدار زیادی آب استفاده نمی کنند، این مخزن برای چندین نوشیدنی دوام می آورد.

شات پشت سر هم، آتلیه نسپرسو همان حجم قهوه را از چند غلاف تحویل می دهد. تنها چیزی که کم است، توانایی درست کردن یک فنجان قهوه بزرگتر است. برای این کار، یا به یک Nespresso Vertuo Next با کپسول های بزرگتر نیاز دارید، یا باید قهوه را با آب یکی از کتری های انتخابی من پر کنید.

 

بهترین دستگاه نسپرسوساز 2022

چگونه بهترین دستگاه نسپرسو را انتخاب کنیم؟

انتخاب نسپرسوساز می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. چندین گزینه وجود دارد و هر مدل تقریبا عملکردهای مشابهی دارد. با این حال، فرض کنید می‌دانید دقیقا در یک نسپرسوساز به دنبال چه چیزی باشید. در این صورت، می‌توانید به راحتی از بین بهترین دستگاه های نسپرسو که مطابق با ترجیحات قهوه شما هستند، انتخاب کنید! در اینجا لیستی از عواملی وجود دارد که ممکن است به عنوان یک دستورالعمل کلی برای انتخاب بهترین نسپرسوساز برای آشپزخانه شما باشد.

اورجینال در مقابل Vertuo

دو خط از دستگاه های مبتنی بر کپسول نسپرسو وجود دارد. OriginalLine و VertuoLine. اگرچه هر دو نوع دستگاه مزایا و معایب دارند، اما به جرات می‌توان گفت که دستگاه های نسپرسو اصل لاین بهتر از VertuoLine هستند.

با توجه به دمای قهوه، قوام خامه، اسکن کپسول و هزینه، نسپرسوسازهای اصل لاین برنده هستند. دستگاه های OriginalLine قهوه داغ تری را با کرمی معتبرتر و معطر تولید می‌کنند. و از آنجایی که سانتریفیوژ وجود ندارد، می‌توانید از کپسول‌های شخص ثالثی استفاده کنید که قیمت کمتری نسبت به کپسول‌های Nespresso Original دارند.

زمان گرم کردن

هر خط نسپرسو، Vertuo و اورجینال، یک سری نسپرسو ساز دارد. هر دستگاه نسپرسو زمان گرم شدن متفاوتی دارد. معمولا زمان گرم شدن نسپرسوسازهاس نسپرسو از 15 ثانیه (مانند نسپرسو اوولو) تا 40 ثانیه (Nespresso lattissima pro) متغیر است.

اندازه

به طور کلی، دستگاه های نسپرسوساز در مقایسه با قهوه سازهای معمولی یا اسپرسوساز جمع و جورتر هستند. با این حال، از نظر اندازه دستگاه نسپرسو تنوع زیادی را مشاهده خواهید کرد. اگر یک آشپزخانه کوچک یا میز کوچک دارید، Nespresso citiz، Pixie یا Essenza mini گزینه بسیار خوبی هستند.

مخزن آب

یکی از مهم ترین عوامل تصمیم گیری برای دستگاه های نسپرسو، مخزن آب و ظرفیت ظرف کپسول آنها است. هر دستگاه نسپرسو دارای ظرفیت مخزن آب متفاوتی است. شما می‌توانید یک مخزن کوچک آب با ظرفیت حداکثر 24 اونس در یک مخزن بزرگ با مجموع 60 اونس پیدا کنید.

ظرف کپسول

نسپرسوسازها دارای ظروف نگهداری کپسول هستند. بسته به مدل دستگاه، ظرفیت ذخیره سازی کپسول هر دستگاه متفاوت است. برخی از دستگاه های نسپرسوساز دارای ظرفیت ذخیره سازی 10 کپسول هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است تا 17 کپسول را ذخیره کنند.

گزینه های نوشیدنی

اسپرسو واقعی یا قهوه معمولی یک چیز نیست. در حالی که هر دو رایج هستند، امروزه مردم طیف وسیعی از نوشیدنی‌های مخصوص قهوه مانند لاته، کاپوچینو، لاته ماکیاتو و غیره را ترجیح می‌دهند. بنابراین هنگام انتخاب یک آبجوی نسپرسو، مراقب گزینه‌های نوشیدنی آن باشید.

قیمت

برخلاف دستگاه‌های نسپرسوساز Keurig، دستگاه‌های نسپرسو قیمت بالاتری دارند. به علاوه، اگر عاشق نوشیدنی‌های قهوه مبتنی بر شیر هستید، باید یک دستگاه کف‌ساز شیر را هم به صورت بسته‌بندی یا جداگانه بخرید. فراموش نکنید که کپسول قهوه نسپرسو نیز گران هستند. بنابراین هنگام انتخاب نسپرسو ساز، تمام این قیمت ها را در نظر بگیرید.

در حالی که کف‌ساز و دستگاه سرمایه‌گذاری یک‌باره هستند، می‌توانید به خرید یک نسپرسوساز اصلی لاین فکر کنید. به این دلیل است که دستگاه های OriginalLine با کپسول های شخص ثالث نیز سازگار هستند.

Call Now Button